BAYİLİKLER VERİLECEKTİR | ONLINE SİPARİŞ
KURUMSAL

Hakkımızda

AĞAOĞLU Tarım Ürün. San. Tic .Ltd. Şti. bünyesinde barındırdığı 25 000 dönümü aşkın tarım arazisiyle(5000 dönümü sulanabilir ) sahip olduğu tarımsal üretim potansiyelinden yeterince yararlanmak,kendi yetiştirdiği ve bölgede yetişen tarımsal üretime katma değer yaratmak amacıyla Adıyaman'da OSB'de Modern Entegre Sebze-Meyve Kurutma ve Baharat Üretim tesisini 2011 yılında kurmuş "Adı Yaman Baharat" Tescilli Markası adı altında ürünlerini piyasaya sunmaktadır.

İşletmemiz 4000 Metre kare açık ve 1250 metrekare kapalı alan üzerine kurulmuş olup günlük 20-40 ton yaş sebze meyve kurutma ve işleme kapasitesine sahiptir. 14 daimi ile 400 geçici ( sezonda ) çalışanı ile sektöründe verdiği hizmeti en üst seviyeye ulaştırmayı ilke edinmiştir.

Hizmet verdiğimiz müşterilerimizin memnuniyetini esas alan kalite anlaşıyla; onların istek ve ihtiyaçlarını zamanında karşılamak,yasal mevzuat şartlarına uygun üretim yaparak tüketici sağlığını korumak, sürekli ileştirme ilkesi ile maksimum kalitede üretim yapmak temel ilkelerimizdir.

Vizyon

"En sağlıklısı yada hiç"

Adıyaman ve çevresinde yetişen sebze-meyve ve baharatları sağlıklı ve hijyenik ortamlarda işleyerek tüm insanlara sunmak, sektörünün önde gelen firmaları içerisinde üretim faaliyetini devam ettirmek , kalitesi ile yurtiçi ve yurtdışı piyasalarda tanınmasını sağlamak ve tercih edilen firma olmaktır.Ödün vermediği kalitesiyle, tüm ilişkilerinde dürüstlüğü ilke edinerek,başarılı çalışmalarını geleceğe taşımak, verimlilik ve performansını sürekli geliştirmektir.

Misyon

İnsan sağlığına azami derecede önem veren , ürün yada üretim kalitesinden ödün vermeyen, rekabetçi ,sınırsız müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve sürekli kendini geliştiren bir firma olmaktır.

Çevre Politikamız

Çevreye ve insan sağlığına zarar vermeyen süreçleri , hammaddeyi ve ürünleri tercih eder.Gelişen en son teknolojiyi kullanarak elektrik yakıt ve su gibi kaynakları israf etmeden verimli bir şekilde kullanır.

Kalite Politikamız

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan,dürüst, yenilikçi, güvenilir ve saygılı bir yaklaşımla kalite ve hizmette sürekliliği hedef almak ,müşteri taleplerini zamanında düşük maliyetli olarak karşılamak, Kaliteli hammadde kullanarak gıda sektörünün gereği %100 güvenli,sağlıklı ve hijyenik şartlarda üretim yapmak ve tüm bu koşulları sürekli kontrol altında tutmak, bunu sağlamak için çalışanlarımızı hijyen ve sanitasyon konusunda düzenli eğiterek insan ve çevre sağlığını ön planda tutmak, Kaliteyi en üst planda sunarken tüm yasal şartlara,mevzuatlara ve gıda güvenliği yönetim şartlarına uymak uygulamasını sağlamak, Gıda zinciri boyunca gıda güvenliği ile ilgili bilgilerin takibini ve iletişimin sürekliliğini kontrol altında tutmak.